Zoho Writer

Zoho Writer beta

Skoro nie widać różnicy...

Zalety

  • Import dokumentów z pliku i ze strony web
  • Spełnia wszystkie podstawowe oczekiwania wobec edytora tekstów
  • Wiele opcji

Wady

  • Nie w pełni przetłumaczony interfejs
  • Nie działa w Operze

Niezbędny
10

Zoho Writer to darmowy edytor tekstu online. Aby napisać wypracowanie, CV lub przeczytać plik DOC potrzebujesz tylko dostępu do Internetu.

Zoho Writer to edytor tekstu podobny do Microsoft Word. Nie musimy jednak instalować drogiego programu na komputerze, wystarczy tylko dostęp do sieci i przeglądarka internetowa taka jak Mozilla Firefox lub Internet Explorer. W darmowej podstawowej wersji otrzymujemy 1GB przestrzeni dyskowej na serwerach Zoho. Dzięki przechowywaniu dokumentów online mamy do nich dostęp zawsze i wszędzie z każdego komputera podłączonego do internetu. Co więcej, możemy wspólnie pracować nad jednym dokumentem bez konieczności wysyłania go mailem. To bardzo ułatwia pracę. Każdy dokument możemy opatrzyć komentarzem lub dodać tagi.

Interfejs Zoho Writer jest prosty i przyjazny dla każdego, kto zetknął się wcześniej z jakimkolwiek pakietem biurowym. Edytor tekstu nie posiada bardziej zaawansowanych funkcji, ale te dostępne wystarczą zdecydowanej większości użytkowników.

Przetestowanie Zoho Writer polecamy każdemu, kto do tej pory korzystał tylko z Worda. Nawet jeśli się nie spodoba, taka próba nic nie kosztuje a potencjalne korzyści są ogromne.

Zoho Writer obsługuje następujące formaty

Importación: DOC, DOCX, SXW, ODT, RTF, TXT, JPG, GIF, PNG, HTML
Exportación: DOC, DOCX, PDF, SXW, ODT, RTF, TXT, LaTex

Najczęściej pobierane Pakiety biurowe na web-apps

Więcej
Zoho Writer

Wypróbuj

Zoho Writer beta

Opinie użytkowników o Zoho Writer